Obchod

2 RCA audio optický Digital audio converter, stereo Audio Cez optický Extender Converter pre systémovú 0 thumb
2 RCA audio optický Digital audio converter, stereo Audio Cez optický Extender Converter pre systémovú 1 thumb
2 RCA audio optický Digital audio converter, stereo Audio Cez optický Extender Converter pre systémovú 2 thumb
2 RCA audio optický Digital audio converter, stereo Audio Cez optický Extender Converter pre systémovú 3 thumb

2 RCA audio optický Digital audio converter, stereo Audio Cez optický Extender Converter pre systémovú

€53.18

Štítky: digitálne audio vysielanie univerzálny, optický vysielač, audio broadcast, vlákno vysielač, vlákno prepínač, optické siete prepínač, Audio Signálu, optický prepínač, optické médiá, audio vlákniny.

  • - Kód: s1
  • - Skladom
  • Kategória: zľavy

2 Audio Fiber Converter (RCA) podpora 2channels Audio (RCA) v priebehu jedného multi-mode alebo single-mode optického vlákna. Tieto optický vysielač a optický prijímač sa zvyčajne používajú v žiadosti o Prenájom, Oddychové, Divadlá, Štadióny, zábavné Parky, Vysielanie/Studio, kamerové systémy audio a Profesionálny AV aplikácie, atď, a sú k dispozícii pre stand-alone alebo rack-mount inštalácie. FC, ST alebo SC optických konektorov je voliteľné.

Plug and Play dizajn zaručuje úprava-bez inštalácie a prevádzky, a optických úprav je nikdy nutné. LED indikátory sú poskytované okamžite sledovať systém prevádzkovom stave.

Funkcie

• 24-Bitové Digitálne Kódovaný Zvuk

• Podpora Point-to-Point alebo Daisy-Reťazové pripojenie

• Multimode Vlákna prenášajú až 4 km bez Optického Útlmu

• Single-Mode Vlákna prenášajú do 100km bez Optického Útlmu

• Žiadne EMI, RFI, Cross Talk alebo Video Distortion a žiadne zem slučky

• LED Indikátory pre Okamžité Systém Monitorovania

• Samostatný alebo Rack Mount v FVC14 Podvozku

• Výrobu podľa špecifikácie zákazníka, poskytovanie OEM

Špecifikácie

Audio

Vstupná/výstupná Impedancia

600ohm(nerovnováhy)

Max vstupné/výstupné napätie

3.0 Vp-p

Frekvenčná Odozva

10 Hz~29kHz @±3dB

SNR

> 70 db

Konektor

RCA

Elektrických A Mechanických

Požiadavky Na Príkon:

DC [email protected]

Napájací Adaptér:

AC 900V~240V

Spotreba Energie:

Samostatný Rozmery:

104mm x 104mm x 28mm

Prepravná Hmotnosť:

(zahŕňať Vysielač & Prijímač ) 0,8 kg

Životného prostredia

Prevádzková Teplota:

-20°C ~ +75°C

Teplota Skladovania:

-40°C ~ +85°C

Relatívna Vlhkosť:

0% ~ 95% (bez kondenzácie)

MTBF:

>100.000 hodín

Model

Vlákniny Režim

Connecter

Vlnové dĺžky

Optického Výkonu Rozpočtu

Max Prenos

Vzdialenosť

Vysielač

Prijímač

BAT040XX

BAR040XX

SM

FC/ST/SC

1310nm

18dB

25km


  • Type2: audio Digitálny vlákniny
  • type4: vyváženosť zvuku
  • type1: vlákno media konvertor
  • Veľkosť: 20*20*30CM
  • Vlnová dĺžka: 1310/1550nm
  • Názov produktu: RCA audio optický
  • Type3: audio optický
  • Názov Značky: sevenlayer
  • Položka Druh: Optický Vysielač & Prijímač
  • Zdroj Napájania: AC100V-240V(50-60HZ)
  • Konektor Typu: US
  • Číslo Modelu: JYD-2A-T/R
  • Prenosová vzdialenosť: 20 km